دکتر ناصر ملک پور
بهترین جراح اسلیو معده در تهران

بهترین جراح اسلیو معده در تهران کیست؟

بهترین جراح اسلیو معده در تهران نقش بسیار مهمی در کسب رضایتمندی شما از عمل چاقی را دارد. با توجه به سبک زندگی امروزی بسیاری از افراد با مشکلات چاقی درگیر هستند. برخی از این افراد با وجود استفاده از روش‌های مختلف درمان چاقی مانند رژیم‌های گوناگون، ورزش و غیره، هنوز نتوانسته‌اند نتایج مطلوبی را کسب نمایند. از این رو جراحی‌های چاقی مورد توجه قرار گرفته‌اند که از قضا راهگشا هم بوده است. اما نکته‌ای که باید تمامی بیماران متقاضی جراحی‌های چاقی به آن توجه داشته باشند، انتخاب و مراجعه به بهترین جراح اسلیو معده در تهران است. چرا که باید تجربه جراحی موفقیت‌آمیز همراه با  حداقل عوارض برایشان صورت بگیرد.

بهترین جراح اسلیو معده در تهران لزوما پزشکی نیست که تبلیغات زیادی انجام می‌دهد. اگرچه داشتن مدارک تخصصی از جمله شروط لازم برای اطمینان از عملکرد حرفه‌ای یک جراح ماهر است؛ اما تجربه، مهارت و سابقه جراحی‌ها نشان‌دهنده واقعی کاری است که جراح ارائه می‌دهد. اگر بهترین دکتر اسلیو معده در تهران را نیافته، و سهل‌انگارانه به نزدیکترین پزشک محل زندگی خود مراجعه کنید، ریسک زیادی متوجه فرآیند عمل‌تان خواهد بود و شاید نتوانید به انتظاراتی که در این مورد دارید، دست یابید.

مراجعه به بهترین جراح اسلیو معده در تهران

عمل اسلیو معده یکی از جراحی‌های لاغری رایج است که افراد زیادی از آن برای درمان چاقی مفرط استفاده کرده‌اند و نتایج مورد انتظار را دریافت کرده‌اند. در این روش جراح چاقی، بخش زیادی از معده یعنی حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد از حجم آن را جدا می‌کند و بخش باقیمانده به شکل یک لوله باریک است که در نتیجه گنجایش زیادی ندارد. جراحی اسلیو معده با سبک زندگی و رژیم غذایی سالم در کنار فعالیت‌های ورزشی مستمر می‌تواند چاقی مفرط را از بین ببرد. توجه داشته باشید برای دریافت نتیجه موفقیت ‌آمیز در این عمل باید عمل خود را توسط بهترین جراح چاقی در تهران انجام دهید تا بتوانید نگرانی بازگشت چاقی و عوارض بعد از عمل را تا حد امکان از بین ببرید.

قبل-و-بعد-عمل-لاغری
قبل و بعد عمل اسلیو معده توسط دکتر ناصر ملک پور

ویژگی‌های بهترین جراح اسلیو معده در تهران

دانش، تخصص و تجربه

دانش و تجربه کافی در زمینه انواع روش‌های جراحی چاقی از دیگر ویژگی‌های “بهترین جراح اسلیو معده در تهران” است، بنابراین باید دقت کنید به عنوان مثال جراح شما به جراحی بای پس معده نیز تسلط داشته باشد. ضمنا دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاروسکوپی از دوره‌های پیشرفته‌ای است که جراح لاغری می‌بایست آن را گذرانده باشد تا به تکنیک‌های روز جراحی مجهز باشد، پس لازم است به دقت رزومه وی را بررسی کنید. علاوه بر آن داشتن تجربه کافی و آمار بالای جراحی‌های موفق نیز تاییدی بر مهارت جراح است.

بیشتر بدانید: بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران را چگونه پیدا کنم؟

بررسی نظر کاربران در فضای مجازی

برای دریافت نتایج مطلوب از جراحی لاغری اسلیو معده می‌بایست به بهترین جراح اسلیو معده در تهران مراجعه کنید، از این رو می‌توان مهمترین گام در این مسیر را جستجو و تحقیق دانست. بدین منظور می‌توانید از نظرات سایر مراجعین و بیماران استفاده کنید، مراجعه حضوری به مطب متخصصین و تحقیق در رابطه با رضایتمندی مراجعین قبلی یکی از روش‌های کسب اطلاعات در این زمینه است. علاوه بر این می‌توانید از نظرات مخاطبین در سایت متخصصین و فضای مجازی استفاده کنید تا میزان رضایتمندی آن‌ها را ارزیابی کنید.

با اخلاق و صبور

بهترین جراح اسلیو معده در تهران باید در همه حال سلامتی بیماران را اولویت قرار دهد، تنها برای افرادی که کاندید مناسبی هستند، جراحی را پذیرا باشد و تنها جنبه مالی را در نظر نگیرد. بهترین متخصصان همان پزشکانی هستند که با صبر و حوصله مشاوره‌های لازم را به مراجعین ارائه داده و با آگاه‌سازی آن‌ها در رابطه با روند درمان، نگرانی‌های بیمار را برطرف می‌سازند. علاوه بر این بهترین جراح اسلیو معده در تهران به دقت نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی را به بیماران اطلاع رسانی می‌کند تا نتایج مطلوب از جراحی حاصل گردد.

دسترسی آسان

دسترسی آسان به بهترین جراح اسلیو معده در تهران در شرایط ضروری از دیگر نکاتی است که نیاز است در انتخاب خود در نظر داشته باشید. متخصصینی که دارای سایت هستند و یا در فضای مجازی نیز فعالیت می کنند، امکان ارائه مشاوره بیشتری را فراهم می‌سازند.

بهترین جراح اسلیو معده در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

زندگی در عصر فناوری علیرغم تمام معایبی که دارد، دسترسی ما را نسبت‌به بهترین‌ها تسهیل کرده است. شاید در گذشته دسترسی به بهترین پزشکان برای هر کسی مقدور نبود و حق انتخاب افراد برای دسترسی به خدمات درمانی، به صحبت‌های دوست و آشنا خلاصه می‌شد. اما درحال‌حاضر این امکان وجود دارد که بهترین خدمات درمانی و حرفه‌ای‌ترین پزشکان را از راه‌های دور و نزدیک پیدا کنید. امروزه با یک سرچ ساده که نهایتا ۳۰ ثانیه از شما زمان می‌گیرد، می‌توانید بهترین جراح متخصص در حوزه مد نظرتان را بیابید و تمام رزومه، مدارک، سوابق کاری و اطلاعات مطب وی را مورد بررسی قرار دهید.

یک مزیت دیگر برای یافتن بهترین جراح اسلیو معده در تهران از طریق بستر مجازی، این است که می‌توانید فارغ از تعریف و تمجید و تبلیغات خود پزشک، به نظرات مراجعین قبلی نیز دست یابید و انتخابی واقع‌بینانه‌تر داشته باشید. اما به‌راستی برای انتخاب پزشک متخصص چه راهی بجز پرس‌وجو از دوستان و آشنایان پیش‌روی‌مان هست؟

 1. جستجو در گوگل، سایت پزشکان معروف و معتبر روز را در اختیارتان می‌گذارد. رزومه، سوابق کاری، نشانی و شماره تلفن پزشک موجود است و همچنین تصاویری از نمونه کارها و نظرات مراجعین قبلی معمولا در سایت یافت می‌شوند.
 2. جستجو در اینستاگرام، نتایجی تصویر محور را همراه با نظرات کاربران در اختیارتان قرار می‌دهد و برای بررسی نمونه کارهای جراح عالی و کارآمد است.
 3. گوگل مپ علاوه‌بر امتیازات و نظرات کاربران به عملکرد پزشک، فاصله مطب تا موقعیت شما را نیز برایتان نمایش می‌دهد و برای سهولت دسترسی به جراح مناسب می‌باشد. در گوگل مپ می‌توانید نظرات مراجعین قبلی را مشاهده نموده و نزدیکترین مطب را انتخاب نمایید.
نمونه کار جراحی لاغری دکتر ناصر ملک پور
نمونه کار عمل اسلیو معده دکتر ناصر ملک پور

از بهترین جراح اسلیو معده در تهران چه سوالاتی بپرسیم؟

یکی از مهمترین مراحل در فرآیند حساس و خطیر جراحی اسلیو معده که وجود بهترین جراح را الزام می‌بخشد، پرسیدن سوالات قبل و بعد از عمل است. بسیار مهم است بدانید که چه سوالاتی را باید از بهترین جراح اسلیو معده در تهران بپرسید. از جمله سوالاتی که در جلسه مشاوره و معاینه پیش از عمل الزامی هستند، عبارتند از:

 • آیا من کاندیدای مناسب اسلیو معده هستم؟
 • جراحی اسلیو معده چه شرایطی دارد؛ با چه مزایایی همراه است و به درد چه کسی می‌خورد؟
 • عوارض جراحی اسلیو معده چیست؟
 •  مهمترین نکات مراقبتی قبل از عمل اسلیو معده چه هستند؟
 • انجام چه مراقبت‌هایی بعد از عمل اسلیو معده ضروری است؟
 • در صورت مشاهده چه علائم و عوارضی به پزشک مراجعه کنیم؟
 • جراحی اسلیو معده چقدر طول می‌کشد؟
 • دوره نقاهت اسلیو چگونه است؟

بهترین جراح اسلیو معده در تهران را چگونه انتخاب کنیم؟

از جمله ویژگی‌های مهمی که می‌توان در انتخاب بهترین دکتر جراح اسلیو معده در تهران بیان کرد، عبارتند از:

 • تمامی مدارک تخصصی لازم را به‌طور تمام و کمال دارا می‌باشد.
 • تجربه و سابقه کاری معقول و مناسبی دارد.
 • نمونه کارهای خوبی را ارائه می‌دهد و کاربران نسبت‌به فرآیند جراحی و اخلاق ایشان در مراحل مختلف درمان، نظر مثبت دارند.
 • وجدان کاری، تعهد و حس وظیفه‌شناسی لازمه کار یک جراح را دارد.
 • با صبر و حوصله به تک‌تک سوالات و نگرانی‌های بیمار پاسخ می‌دهد.
 • اولویت کار خود را نه منفعت مالی، بلکه سلامت و رضایت مراجعین خود بنا گذاشته و برای سود بیشتر عمل نمی‌کند.

مشاوره با بهترین جراح اسلیو معده در تهران؛ دکتر ناصر ملک پور

عمل اسلیو معده دکتر ملک پور فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاروسکوپی، جراحی چاقی و متابولیک، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی عروق، اندوواسکولار و پایه‌‌گذار رشته فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی، جراحی چاقی و متابولیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند.

ایشان بیش از ده هزار سابقه جراحی موفق داشته و از این رو دارای تجربه کافی در این زمینه هستند. برای ارتباط و دریافت نوبت می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت اقدام کنید.

دکتر ناصر ملک پور

برای ارتباط و دریافت نوبت جهت انواع جراحی چاقی می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم زیر به صورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.

نام
موبایل
شماره شما با موفقیت ثبت شد!
شماره خود را مجدداً وارد نمایید.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی پارامترهای مهم و ضروری در انتخاب بهترین جراح اسلیو معده در تهران پرداختیم، با توجه به اهمیت این موضوع در کسب نتایج مطلوب از جراحی لاغری، می‌بایست زمان کافی را برای آن اختصاص دهید.

همان طور که اشاره شد، بهترین جراح اسلیو معده در تهران علاوه بر داشتن دانش و تخصص کافی می‌بایست تجربه جراحی‌های موفق زیادی داشته باشد و همواره سلامتی بیماران را در اولویت کار خود قرار دهد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *