دکتر ناصر ملک پور
جراح خوب لاپاراسکوپی

بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران با تجربه هزاران عمل موفق!

عکس دکتر ناصر ملک پور

بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران با مهارت بالایی که در انواع این جراحی دارد، عوارض جراحی باز را به حداقل می‌رساند. در واقع در این روش جراحی عوارض بعد از عمل به شدت کاهش پیدا می‌کند و این به علت برش‌های بسیار کوچکی است که در این روش ایجاد می‌شود. اگر قصد دارید جراحی خود را با این شیوه نسبتا جدید انجام دهید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. ما در این مقاله می‌خواهیم به شما نکاتی را آموزش دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران را به آسانی پیدا کنید.

اهمیت انتخاب بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران چیست؟

“بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران” برای انواع جراحی همچون درمان چاقی، درمان و جراحی سرطان، ناباروری و مشکلات رحمی می‌تواند این عمل را برای بیماران بکار گیرد. جراحی چاقی یکی از انواع این عمل‌ها است که با این روش نوین انجام می‌شود. با وجود این روش، عوارض بعد از عمل به شدت پایین می‌آید و سرعت بهبود بیمار نیز همزمان افزایش پیدا می‌کند.

این روش جراحی علاوه بر این که مزایای زیادی را به وجود می‌آورد، پیچیدگی‌های زیادی هم دارد. با توجه به این که فرد درمانگر باید با استفاده از برش‌های کوچک و لوله عمل را انجام دهد، پس باید مهارت زیادی داشته باشد. اهمیت انتخاب جراح بهتر زمانی مشخص خواهد شد که نتایج این جراحی دیده شوند. بنابراین برای انواع جراحی‌های مرتبط با چاقی باید بهترین جراح چاقی در تهران را انتخاب کنید تا در صورت امکان این جراحی را با استفاده از لاپاروسکوپی برای شما انجام دهد.

وظایف بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران چیست؟

بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران وظایف متعددی دارد. ایشان معمولا بیماری‌هایی را که متوجه روده، معده و سایر نقاط بدن است را جراحی می‌کند. این جراحی‌ها می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • جراقی چاقی
 • جراحی اسلیو معده
 • جراحی بای پس معده
 • درمان بیماری‌هایی همچون کرون
 • درمان آپاندیسیت و ناباروری
 • درمان فیبروم رحم
 • درمان مشکلات معده
 • ترمیم قسمت‌های آسیب دیده روده بزرگ
 • از بین بردن زخم و اسکار در شکم
 • بستن و مسدود کردن لوله‌های رحم
 • اصلاح فتق اینگوینال
 • ترمیم سیستم‌های ادراری و از بین بردن بیماری حالب و مثانه و ‌کلیه

بیشتر بدانید: بهترین جراح اسلیو معده در تهران کیست؟

بهترین-جراح-لاپاراسکوپی-در-تهران

چگونه بهترین جراح لاپاراسکوپی درتهران را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران ساده نیست. روش‌های مختلفی وجود دارند که در شناخت بهترین جراح به شما کمک می‌کنند.

 • روش اول جستجو در اینترنت است. معمولا پزشکانی که از تبحر و تجربه خوبی برخوردار هستند، در اینترنت و انواع شبکه‌های مجازی شناخته شده هستند. کافی است که در مرورگر جستجو کنید تا لیستی از بهترین پزشکانی که در منطقه شما هستند را بیابید.
 • روش دوم پرس و جو از افراد است. شما می‌توانید از تجربیات افرادی که جراحی لاپاراسکوپی را انجام داده‌اند، استفاده کنید. مسلما اگر بیماران از یک پزشک راضی باشند، احتمال خوب پیش رفتن جراحی شما نیز وجود دارد. پس نباید چنین باشد که بدون اطلاعات خاصی در زمینه انتخاب جراح عمل کنید.

ویژگی‌های بهترین جراح لاپاراسکوپی تهران چیست؟

برای این که بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران را انتخاب کنید، اولین گام این است که ویژگی‌های یک پزشک خوب را بشناسید. تمامی پزشکان برتر و برجسته، ویژگی‌های زیر را در خود جای داده‌اند:

● جراحان برتر تجربه بالایی دارند و مجوز کار پزشکی را دریافت کرده‌‌اند. این افراد از مراکز معتبر مدرک خود را کسب کرده‌اند و برای راه اندازی مطب هم مجوز گرفته‌اند.

● بهترین پزشک در مورد عوارض احتمالی و خطراتی که جراحی دارد، به بیمار مشاوره می‌دهد.

● این فرد احساس آرامش و امنیت را به بیمار منتقل می‌کند. یک جراح خوب سعی می‌کند بیمار را تشویق کند و روحیات او را تغییر دهد. مسلما در این شرایط نتایج خوبی نیز پدیدار خواهد شد.

● جراح خوب سوابق بیماری در یک متقاضی را بررسی خواهد کرد. شاید اصلا این فرد کاندید مناسبی برای انجام این جراحی نباشد.

بهترین-جراح-برای-لاپاراسکوپی

نکات تکمیلی انتخاب بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران

افزون بر موارد فوق، باید چند نکته مهم را به هنگام انتخاب بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران را مورد توجه قرار دهید:

 1. پزشکانی را انتخاب کنید که به راحتی بتوانید با او ارتباط برقرار کنید. در این صورت می‌توانید از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های این پزشک به خوبی استفاده کنید.
 2. پزشکی مناسب شماست که اخلاق خوبی داشته باشد. این فرد به بیمار اطمینان می‌دهد و او را از اضطراب و استرس رها می‌سازد.
 3. یک پزشک ماهر سابقه بیماری مراجعه‌کننده را مطالعه می‌کند تا به حساسیت‌های او پی ببرد.
 4. پزشکانی را انتخاب نمایید که در مراکز معتبری فعالیت می‌کنند. در این مراکز از دستگاه‌ها و ابزارهای پیشرفته‌ای برای درمان بیمار استفاده می‌شود. پس نتایج نیز استاندارد خواهد بود.
 5. توجه داشته باشید که بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران، جراحی است که بتواند دوران نقاهت بیماران خود را کاهش دهد. در این صورت درد و عوارض هم کمتر خواهند شد.

کلام آخر

ما در این مطلب در مورد بهترین جراح لاپاراسکوپی در تهران با شما صحبت کردیم. برای انجام هر اقدام درمانی بهتر است فردی متخصص را انتخاب کنید. بهترین جراح برای لاپاراسکوپی تجربه و مهارت زیادی در کار دارد و انواع و اقسام بیماری‌های روده، معده و … را برطرف می‌کند. این فرد دلسوز بیماران خود را به خوبی راهنمایی می‌کند.

دکتر ناصر ملک پور یکی از برجسته‌ترین پزشکانی است که تا کنون اکثر جراحی‌های لاپاراسکوپی را با موفقیت گذرانده است. شما می‌توانید جهت دریافت خدمات مختلف لاپاراسکوپی با دکتر ملک پور در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *